ALLGRIP FELSEFESİ

Suzuki olarak, ilk dört tekerlekten çekiş (4WD) modelimiz (4WD) olan Jimny LJ10’u 1970 yılında geliştirdik. O zamandan beri, sürücülerimize heyecan, sürüş keyfi ve güvenlik hissini sunabilmek için teknolojimizi sürekli geliştirdik. 50 yıla yakın bir deneyimden sonra, ALLGRIP adını vererek dört tekerlekten çekiş teknolojisini yeniden tanımladık. Böylece bizi tercih eden tüm müşterilerimize daha fazla güven, memnuniyet ve engin ufuklar sunuyoruz.

 

 

Suzuki Vitara ve S-Cross modellerinde bulunan ALLGRIP SELECT özelliği, dört tekerlekten çekiş sistemi, sürücüsüne AUTO, SPORT, SNOW ve LOCK fonksiyonlarından birini seçmesine olanak sağlayarak “Keyifli sürüş”, “Güvenilirlik” ve “Maksimum performans” tanımlamalarının gerçek anlamda hakkını verir. Elektronik olarak kontrol edilen dört tekerlekten çekiş sistemi, sürüş koşullarına göre istenen fonksiyonun seçilmesini sağlayan ve ana konsolda bulunan döner bir anahtar yardımıyla devreye girer.

 

Suzuki Jimny modelinde bulunan ALLGRIP PRO özelliği, dört tekerlekten çekiş sistemi, off-road sürüşlerinizde yüksek performans sunar ve sürücünün maceracı ruhuna eşlik ederek her türlü zorlukla başa çıkmasını sağlar. Vites çoğaltma seçeneği ile, ALLGRIP PRO dört tekerlekten çekiş sistemi, en zorlu koşullarda bile sorunsuz sürüş hakimiyeti sağlar ve en zorlu arazilerde bile manevralara olumlu tepki verir.