35 yıllık otomotiv deneyimiyle Tuğmaner Otomotiv İstanbul Ataşehir’de Suzuki Yetkili Satış, Satış Sonrası Hizmetler (SSH) ve Yedek Parça Satış hizmeti vermektedir. Ayrıca 2. el kullanılmış araç değerleme ve de sigorta alanında faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

İşimizi en iyi yaparak sektörümüzde önde olmak

Misyonumuz

Müşterilerimize değer ve fayda yaratacak üstün nitelikli, hizmet ve iş çözümleri sunan, operasyonel başarıları ve müşteri bağlılığı ile örnek gösterilen bir şirket olmaktır.

35 Yıllık Tuğmaner

Değerlerimiz

 • 1

  Başarma Azmi

  Tüm faaliyet alanlarımızda standardı belirleyen ve en iyi olmayı hedefleyen bizlerin, başarma azmi ile hareket etmesi zorunludur.

 • 2

  Çalışmalarımız

  Kendi alanlarında yetkinliği ve uzunluğu yüksek çalışmalarımızın, kendi yetkileri çerçevesinde kalmak koşulu ile sorumluluk alanları ve şirket genelinde, izin istemek yerine gerekeni yapması beklenir.

 • 3

  Müşteri Odaklılık

  Mevcut işlerimizi korumanın ve yeni iş olanakları yaratmanın yolu, müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer. Bu memnuniyeti arttırmak için bizim önceliklerimizi, müşterilerimizin öncelikleri belirlemelidir. Ayrıca müşterilerimizle ilişkiler kurmalı, onları iyi anlamalı, değişen gereksinimlerini önceden görmeli ve bu gereksinimleri hızlı bir biçimde karşılamalıyız.

 • 4

  Dürüstlük

  Çalışmalarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Onlara güvenilir ve onlardan da şirketimize güvenmelerini bekleriz.

 • 5

  Sonsöz

  Vizyonumuz ve Misyonumuza olan bağımlılığımızla tüm stratejik iş hedeflerimizi bizler gerçekleştireceğiz. Ortak değerlerimiz ve ilkelerimiz, bireysel farklılıklarımız ve çeşitliliğimizi ortak bir platformda buluşturmamamızı ve yeteneklerimizden en verimli şekilde yararlanmamızı sağlayacaktır.