SATIŞ SONRASI

Servis Randevusu

SUZUKI YETKİLİ SERVİS

Aracınızdan maksimum performans alabilmeniz için belirli aralıklarda bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Swift, Jimny ve Vitara modellerimizin her 15.000 km kullanımda ya da yılda bir kez bakıma girmesi gerekir. Şayet aracı satın aldıktan sonra 1 yıl içinde bakım kilometresi doldurulamazsa, 1 yılın sonunda araca yıllık bakım yapılması gerekmektedir.

MEKANİK SERVİS

Günümüz insan sağlığı ve iş güvenliği standartlarına uygun yetkili servisimiz; modern teknoloji ile donatılmış teknik ekipmanlarımız ve Suzuki eğitim merkezi tarafından eğitimleri tamamlanmış kalifiye personelimiz ile aracınızın bakım ve onarımları konusunda hizmetinizdedir.

Aracınızı güvenle ve konforlu bir şekilde kullanmanız için mümkün olan tüm kontrolleri yapıyor ve aracınızı tertemiz teslim ediyoruz. Servise gelen araçların kabulü esnasında ya da bakım onarım devam ederken aracınızın yürüyen sistemi, fren gücünün lastiklere göre dağılımı ve yanal kaymaları kontrol edilmektedir. Personel eğitimleri titizlikle yürütülmekte olan teknik personelimizin bilgi ve emeği ile son kontrol sonrasında araçlarınızın bakım ve onarımları sorunsuz olarak tamamlanmaktadır.

Her gün daha fazla gelişen üstün Suzuki teknolojisinin üretimi olan elektronik yönetim sistemine sahip araçlarınızın bakım ya da onarımı sırasında yapılması gereken motor kontrol yönetim sistemi, aktif, pasif güvenlik sistemleri, aktarma organlarının elektronik verileri ve kabin içi elektronik yönetim kontrol sistemleri, diyagnoz cihazları ile dikkatle kontrol edilerek sorunsuz kullanım için hazır hale getirilmektedir.

KAPORTA BOYA

Hasar onarım atölyemiz araçlarınızın kaporta onarımlarını hızlı ve güvenli bir şekilde uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

Olası hasarlarınızdan ötürü oluşan her türlü kaporta ve boya sorunlarınızı düzeltmek için hizmetinizdeyiz. Sigorta departmanımızla birlikte planlı ve sistemli çalışma sayesinde araçlarınızın hasar ve sigorta işlemleri hızla giderilirken zaman kaybetmeksizin araçlarınızın onarımları da yapılmaktadır.

Diğer Teknik Hizmetlerimiz

Satış Sonrası Hizmetler (SSH)

2000

Periyodik Bakım

7500

Yedek Parça Satışı

100%

Müşteri Memnuniyeti

3600

Yağ Değişimi

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Hızlı Teslimat

Zamana karşı yarıştığınızı bildiğimiz için, aracınızı söz verdiğimiz zaman teslim alıp, yine söz verdiğimiz zaman teslim ediyoruz.

Orijinal Yedek Parça

Yüksek teknolojili yeni nesil araçların bakımı özel uzmanlık ve ekipman gerektirdiğinden servislerimizde her zaman en güncel orjinal cihazları bulunduruyoruz.

Doğru Teşhis

Servisimize giren araçlara, ilk seferde doğru teşhis koyarak, etkin servis hizmeti sağlamayı hedefliyoruz. Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz.

Uzman Personel

Konusunda tecrübeli ve uzman servis personelimiz ile sorunları çabuk ve etkili bir şekilde teşhis edip tam zamanında çözüyoruz.

Şeffaf Süreçler

Aracınızın bakım ve onarım süreçlerinde her an yanımızda olduğunuzu hissederiz. Siz bir ayrıntıya ulaşmak istediğinizde biz ayrıntıları paylaşmaktan kaçınmayız.

Evrak Yönetimi

Hasarlanma sonrası sigorta süreçlerinin zamanında ve hızlı ilerlemesi için evrak yönetimi etkin bir şekilde yönetiriz.

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ

Back to top